KONST / Litografier / Färglitografi 8761097
nr 876 1097
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Färglitografi , Olle Nordberg (1905-1986), signerad. 1972, motivet: 64x89
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:08:59
14/2 18:28:18
17 feb